Vibrátor Womanizer- Technická revoluce v erotických pomůckách!

Nějkolikanásobný orgasmus do dvou minut!


Co je mokrý orgasmus?

Milé ženy, dívky a dámy, stává se vám, že při velmi** silném vzrušení** a přicházejícím orgasmu cítíte, jakoby vám každou chvíli měla z vagíny měla vytékat nebo přímo** stříkat tekutina? Máte pocit, jakoby se vám snad chtělo čůrat a tak tekutinu zadržujete? Pokud ano, činíte tak ke své vlastní škodě, neboť pocit který máte, není nutkání na močení, ale přicházející **mokrý orgasmus, zvaný také squirt nebo** ženská ejakulace**.

Co je to mokrý orgasmus?

Mokrý orgasmus nebo též squirt je druh ženského orgasmu, při kterém z pochvy vyteče, ale mnohdy přímo vystříkne čirá nebo mírně doběla zabarvená tekutina. Množství tekutiny, jež z pochvy při squirtu vyteče nebo vystříkne, bývá velmi různé. U některých žen se jedná jen o pár mililitrů, jiné ale uvádějí i několik stovek mililitrů tekutiny. Proč bývá u různých žen množství tekutiny tak rozdílné, to se zatím objasnit nepodařilo.

Neznámý mokrý orgasmus

Mokrý orgasmus z nějakého důvodu neprožívají všechny ženy. O** mokrém orgasmu** není mezi ženami ani mezi muži příliš velké povědomí, a tak se často stává, že i ty ženy, které jsou schopny ho prožít, jej mylně zaměňují s nutkáním močit a domnělou moč zadržují, čímž se ovšem připravují o maximální rozkoš. Pokud si žena myslí že se jí chce čůrat a snaží se tekutinu zadržet, přesto se jí to ne vždy povede a tekutina může z pochvy i přes snahu o její zadržení vytéct. Pokud se však žena snaží tekutinu zadržet, prožitek není tak silný, jako když se uvolní a** squirtu** se plně poddá. Dokonce i poté, co tekutina vyteče ven, se některé páry mylně domnívají, že jde o moč, byť tekutina není žlutá a vůbec nezapáchá. Podle sexuologů má zkušenosti s mokrým orgasmem přibližně pouze 25 procent sexuálně žijících žen. Ty ostatní ho zatím nezažily, a to buď proto, že squirt z nevědomosti potlačují, anebo proto, že se nedokáží sexuálně vzrušit na potřebnou úroveň.

Maximální orgasmus

Co je ovšem na tzv. ženské ejakulaci nejzajímavější je to, že v případě ženy ale i muže se jedná o velice intenzivní a vzrušující prožitek. Ženy, které mokrý orgasmus znají, tvrdí, že jde o maximální orgasmus, který se s klasickým suchým orgasmem nedá porovnávat ani náhodou. Stejně tak muži, kteří svou partnerku dokáží přivést až ke squirtu, jsou na sebe velmi hrdí, protože squirt je pro ně důkazem toho, že jsou neobyčejně šikovní milenci.

Jaká tekutina z ženy stříká?

Tekutina, která z pochvy vyteče nebo vystříkne při squirtu, rozhodně není moč, jak se některé páry mylně domnívají. Jedná se o přirozenou tělní tekutinu složenou především z vody, fruktózy, sacharózy a fosforečné kyseliny.

Kupte nyní jen za 5.330Kč!

Doprava v celé ČR zdarma!

Věrnostní program!

Kompletní záruka. Nejlevnější na trhu!

  • Absolutně nový orgastický zážitek

Dnes objednáte a zítra ho tam máte!

Inovativní erotická hračka

  • bezdotyková stimulace klitorisu
  • orgasums se 100% zárukou
  • revoluce v intimní stimulaci žen
  • mnohonásobné orgasmy
  • bez kontaktu
  • bezdotykové tlakové vlny
  • 5 stupňů intenzity.
  • nabíjitelný i přes USB

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace