Vibrátor Womanizer- Technická revoluce v erotických pomůckách!

Nějkolikanásobný orgasmus do dvou minut!


Erotogenní zóny, o kterých jste neslyšeli

Možná si myslíte, že věnujete tělu svého partnera veškerou pozornost a pečlivě laskáte všechny jeho citlivá místečka. Jenže lidské tělo je plné smyslných zákoutí, které je třeba prozkoumat. Už jste například laskali partnerovo zápěstí nebo podkolenní jamku? Že ne? Pak je ta pravá chvíle to napravit! Užijte si daleko více erotického potěšení než dřív! Poznejte s námi další erotogenní zóny, které vám pomohou k dokonalejší předehře.

Podkolenní jamky

I přesto, že se každému z nás líbí něco jiného, erotogenní zóny jsou místa, která nám pomohou odhalit, jaký dotek je ten, co milujeme. Díky citlivým dotekům a pečlivému hlazení těchto zón, rozžhavíme naše těla a dopřejeme mu doslova výbuchy vzrušení. Musíme je však najít! Nejinak je tomu u podkolenních jamek. Nacházejí se přímo za kolenem a kůže je tady velmi citlivá. Snad i proto se na sluníčku jako první spálí. Ukažte svému partnerovi, že laskání této oblasti k erotice prostě patří. Neméně citlivá je také vnitřní strana stehen. Proto ji líbejte a hlaďte, co to dá. Odměnou vám bude partnerovo slastné vzdychání.

Tahejte za vlasy!

Opravdu existují lidé, kterým stačí zajít ke kadeřníkovi a cítí se pak atraktivní nejen vzhledově, ale také fyzicky. Jak je to možné?

Velké procento lidí totiž považuje svou kštici za největší erotogenní zónu svého těla. Vlasová oblast je nabitá nervovým zakončením, a proto je masáž hlavy tolik příjemná.

Vlasová masáž je navíc prospěšná i zdraví. Odplavuje stres, působí proti depresím a zaceluje vlasové kořínky. Nebojte se tedy svého partnera při sexu zatahat za vlasy!

Nos, víčka i čelo

Jelikož s nosem úzce souvisí čichový vjem, je jasné, že se tady něco probouzí k náznaku erotična. Lidé již od pradávna věřili, že vůně dokáže člověku pěkně zamotat mysl. Zavažte partnerovi oči, zapalte vonnou svíčku a jazykem jemně objíždějte okolí nosu i jeho vrchol. Poté se zaměřte i na čelo. Nebojte se experimentovat, mapa na vzrušení lidského těla neexistuje, ale můžete si ji vytvořit sama. I čelo je totiž opomíjenou erotogenní zónou. Stejně tak víčka. Jemná kůže víček totiž obsahuje tisíce nervových zakončení a samotná víčka jsou až extrémně citlivá. Vyzkoušejte jemně olizovat špičkou jazyka a uvidíte, co to s partnerem udělá.

Zóny, které již znáte, nešiďte!

Pohlavní orgány jsou samozřejmě ze všech erotogenních zón ty nejcitlivější a také snadno vzrušivé. Pokud budeme pohlavní orgány hladit a laskat opravdu pečlivě, můžeme partnerovi navodit silné vzrušení a příjemný pocit uvolnění. U žen je to samozřejmě klitoris, u mužů překvapivě spodní strana žaludu.

Neopomínejte laskat klasické erotogenní zóny, věnujte jim při předehře speciální prostor. Můžete pak sami očekávat vášnivý sex a uspokojivý orgasmus. Erotogenní zóny je potřeba objevovat neustále. Co vaši poslední milenku vzrušovalo, může ve vaší současné ženě vzbuzovat nezájem.

Velkým faktorem pro určování toho, co se nám líbí, je totiž mozek. Když jsme zamilovaní, takřka každý dotek našeho partnera nám působí dobře. Později, když zamilovanost opadá, se jaksi nemůžeme dostatečně vzrušit. Přitom dělá náš partner všechno tak jako na začátku. Proto se nebojme experimentovat a neustále nacházet nové a nové erotogenní zóny. Muži by se měli soustředit na hledání bodu G, ženy by se zase nemusely bát prozkoumat mužovu anální oblast. Zkuste si tedy dnes místo ,,rychlovky" užít masáž ve dvou.

Kupte nyní jen za 5.330Kč!

Doprava v celé ČR zdarma!

Věrnostní program!

Kompletní záruka. Nejlevnější na trhu!

  • Absolutně nový orgastický zážitek

Dnes objednáte a zítra ho tam máte!

Inovativní erotická hračka

  • bezdotyková stimulace klitorisu
  • orgasums se 100% zárukou
  • revoluce v intimní stimulaci žen
  • mnohonásobné orgasmy
  • bez kontaktu
  • bezdotykové tlakové vlny
  • 5 stupňů intenzity.
  • nabíjitelný i přes USB

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace