Vibrátor Womanizer- Technická revoluce v erotických pomůckách!

Nějkolikanásobný orgasmus do dvou minut!


Jak si užít sex ve třech?

Je jasné, že k uskutečnění tzv. švédské trojky je třeba nutná dávka odvahy. Trojka není pro každého. Málokdo ji ve vztahu akceptuje a přijme s otevřenou náručí. I tak se může tato originální sexuální zábava stát novým dobrodružstvím pro všechny aktéry a přinést do stereotypního života nový náboj. Proč se tedy trochu neodvázat?

Pravidla na prvním místě

Nejde jen o to, pozvat si kamarádku a čekat, že se bude vše odehrávat podle toho, jak si vysníte. Realita může být jiná, šokovat vás, znechutit a dokonce těžce narušit váš partnerský vztah. Za prvé myslete hlavně na svou lásku k partnerovi, buďte si jistá jeho věrností a důvěřovat byste měla také své kamarádce, kterou do trojky přizvete. Pravidlo 1. tedy zní : důvěřovat si! Jde především o shodu názorů. Kamarádce i partnerovi předem sdělte, že si nepřejete, aby spolu udržovali blízký přátelský vztah, že si nepřejete, aby spolu za vašimi zády komunikovali apod. Buďte nad věcí. Pokud si myslíte, že váš partner má sklony k nevěře nebo vás dokonce již dříve podvedl, trojku si raději rozmyslete. Mohla byste si ho tím totiž ještě víc rozhýčkat a on by pak získal vědomí, že si může dovolit cokoli. Dalším pravidlem je bezesporu komunikace.

Partnerovi i kamarádce přesně sdělte, jak si průběh trojky představujete. Můžete např. svolit pouze k orálnímu sexu nebo si chcete užít trojku se vším všudy.

Je však možné, že kývnete na to, aby partner vaši kamarádku po vášnivé předehře pomiloval. Poté se však ve vás probudí žárlivost a vy je od sebe budete trhat jako divá zvěř. I tato situace je velmi dobře možná. Než tedy kývnete na to, aby měl partner sex s oběma, dobře si vzniklou scénu představte. Jak reagujete na to, když se váš milovaný partner dotýká cizí ženy a líbá ji v rozkroku?

Můžete také použít různé erotické hračky. Nejoblíběnější je dnes vibrátor womanizer. Je to speciální vakuová pumpa pro ženy, se kterou dosahují orgasmus během pár vteřin.

Jak partnera přemluvit k trojce?

Možná si myslíte, že o trojce sníte jen vy a partner by vaše fantazie poslal k šípku. Jenže co když to je naopak? Je pravda, že bychom nikdy neměli nikoho nutit k něčemu, co sami nechtějí. Jenže dle našeho názoru by si sex ve třech přál vyzkoušet snad každý! Svého partnera byste měla dokonale znát a mít za sebou hodně společně strávených zážitků. Jak poznat, že by si zrovna váš partner chtěl dopřát sex ve třech? Jednoduše!

Při jednom romantickém večeru si k vínu pusťte porno a vy si samozřejmě vyberte téma švédské trojky. Během této chvíle využijte situace a nenápadně se zmiňte o tom, že byste si přála trojku alespoň jednou za život vyzkoušet.

Můžete si také vymyslet historku o tom, jak jste se kdysi během studií ocitla v lesbické trojce s kamarádkami. Poté chtějte vědět i názor partnera. No a na závěr nabídněte k vyzkoušení svou hezkou kamarádku..

Jak najít třetí článek?

S výběrem třetí osoby musí souhlasit oba partneři. Člověk, kterého si vyberete, musí být sympatický oběma, přitahovat vás a být spíše aktivní než pasivní. Pokud máte ve svém okolí bisexuálního kamaráda, máte na půl vyhráno. Pokud ne, vyberte si kamarádku, která je vám blízká, důvěřujete jí a předem ji seznamte se svými pravidly. Předejděte také žárlivosti tím, že si k trojce vyberete kamarádku, kterou už váš partner zná dlouho.

Chcete si trojku užít na maximum? Opečovávejte svou kamarádku přímo před svým partnerem a dopřejte si chvilku lesbické vášně. Líbejte svou kamarádku po celém těle a nedovolte partnerovi, aby na vás během tohoto mazlení sahal. Tím ho nažhavíte tak, že se vás pak za to nálěžitě odmění.

Kupte nyní jen za 5.330Kč!

Doprava v celé ČR zdarma!

Věrnostní program!

Kompletní záruka. Nejlevnější na trhu!

  • Absolutně nový orgastický zážitek

Dnes objednáte a zítra ho tam máte!

Inovativní erotická hračka

  • bezdotyková stimulace klitorisu
  • orgasums se 100% zárukou
  • revoluce v intimní stimulaci žen
  • mnohonásobné orgasmy
  • bez kontaktu
  • bezdotykové tlakové vlny
  • 5 stupňů intenzity.
  • nabíjitelný i přes USB

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace