Vibrátor Womanizer- Technická revoluce v erotických pomůckách!

Nějkolikanásobný orgasmus do dvou minut!


Jak si vybrat erotickou hračku?

Za svoji sexualitu se nestyďme. V každém z nás žije trocha odvahy vyzkoušet i v sexuálním životě něco nového. Co takhle zahnat stereotyp a překvapit partnera netradičním krokem? Pořiďte si domů sexuální hračku!

Ženský orgasmus je pro mnohé muže záhadou a jistě pro vás nebude žádnou novinkou, že se v sexuálním světě těší největší oblibě vibrátor. Pokud však žena nemá s vibrátory zkušenosti, měla by nejprve vyzkoušet ,,šetrnější" variantu, např. Venušiny kuličky. Díky této nenápadné hračce sama otestuje svou vnitřní citlivost. Pokud i přesto toužíte po nákupu vibrátoru, přečtěte si naše doporučení dřív než se svéhlavě pustíte do ukvapeného nákupu.

Jak si vybrat vibrátor?

Vibrátor nemusíte kupovat jen proto, že jste zrovna single a toužíte po vzrušení. Toho si užijete víc než dost i v případě, že si tuto oblíbenou hračku koupíte pro společné partnerské hrátky. Experimentujte a postupně objevujte nové a nové formy stimulace. Na dnešním erotickém trhu natrefíte na spoustu druhů a modelů vibrátorů, před samotným výběrem však dbejte spíše na praktičnost. Nikdy si nekupujte laciný vibrátor z tvrdého plastu. Přednost dejte raději těm z gumy či lékařského silikonu. Materiál by měl být pružný a dobře omyvatelný. Výbornou volbou je vibrátor womanizer, který funguje na principu vykuové pumpy pro ženy.

Jak správně nakupovat

Čím déle budete vybírat, tím déle se budete rozhodovat a nakonec přeberete. Není nic jednoduššího, než se o výběru správné erotické pomůcky poradit na internetových diskuzích. Na těchto fórech mnohdy natrefíte na samotné uživatele erotických hraček, kteří vám rádi pomohou vybrat to nejlepší pro vás. Poradit si ale můžete nechat i od prodavačky v kamenném obchodě neboli sexshopu. Tyto prodavačky jsou školené, vědí, jak se s hračkami zachází a pro koho jsou vhodné. Zároveň je zde neocenitelná výhoda - každou hračku si můžete před nákupem osahat a zjistit tak, zda je vám příjemná na dotek či nikoli.

Vždy si erotickou hračku vybírejte podle základního pravidla - co od ní očekávám? Hračku si vybírejte nejen hmatově, ale také vizuálně. Chcete vibrátor ve vaší oblíbené barvě? Není problém. Budete se tak s ním cítit mnohem pohodlněji a spokojeněji. Pokud si totiž vyberete hračku v křiklavě žluté barvě, kterou doslova nesnášíte, rozhodně vám bude ležet ladem na dně skříně několik měsíců, to nám věřte.

Tipy na dárek

Nakonec bychom vám rádi poradili, jak a čím potěšit partnera k narozenínám či Vánocům. Ženu můžete překvapit sadou BDSM, která obsahuje šátek přes oči, pouta a bičík. Nemusí se nutně jednat o dvoumetrový bič s ostnatým drátem. Bohatě postačí lehčí kožený bičík s třásněmi. S partnerkou si tak můžete zvolit role a hra začíná.

Muži by mohli ocenit světově oblíbené masturbátory, které se dnes od lidské kůže téměr ničím neliší. Dále je jistě potěší sada masážních olejů nebo návleky na penis. O svých tužbách se s partnerem nestyďte otevřeně mluvit. Zjistíte tak, co by rád vyzkoušel a co se mu naopak příčí.

A že byste ráda obdarovala sebe a partnera zároveň? Doporučujeme vyzkoušet erotické stolní hry nebo podtlakové pumpy. S tímto nápadem si partnera rozhodně omotáte kolem prstu a vaše ložnice se opět stane kýženým místem neřesti.

Kupte nyní jen za 5.330Kč!

Doprava v celé ČR zdarma!

Věrnostní program!

Kompletní záruka. Nejlevnější na trhu!

  • Absolutně nový orgastický zážitek

Dnes objednáte a zítra ho tam máte!

Inovativní erotická hračka

  • bezdotyková stimulace klitorisu
  • orgasums se 100% zárukou
  • revoluce v intimní stimulaci žen
  • mnohonásobné orgasmy
  • bez kontaktu
  • bezdotykové tlakové vlny
  • 5 stupňů intenzity.
  • nabíjitelný i přes USB

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace