Vibrátor Womanizer- Technická revoluce v erotických pomůckách!

Nějkolikanásobný orgasmus do dvou minut!


Jak uspokojit partnera do dvou minut?

Někdy je toho na vás prostě moc. Stres v práci, děti mají ve škole problémy, tchýně proti vám vede válku, sousedi vás nenechají vyspat - jedno s druhým! Pak se partner v noci přitulí a chce sex. Jenže vás doopravdy bolí hlava. I přesto nechcete svého milého poslat k šípku a tak vám nezbývá nic jiného, než to dneska trochu odbýt.

Návod pro ženy

I muž má právo přijít domů utahaný z práce. Jenže vy jste dnes zrovna v sexy náladě a máte chuť ho pořádně pomilovat. Jak tedy partnera navnadit na sex, aby si užily obě strany? Začněte prádlem! Nemáme na mysli, že budete prát velké prádlo, ale že si na sebe oblečete něco, čemu žádný chlap neodolá. Vsaďte na krajky a zahalte se do nich. Navoňte se svým oblíbeným parfémem, ale nepřežeňte to. Zkuste kousek autoerotiky přímo před svým partnerem. Pohrávejte si se svými ňadry a sem tam si vsuňte ruku do rozkroku. Nyní je na řadě ruční práce. Chopte se jeho penisu jako nenasytná a postupně přejděte k orálnímu uspokojování. Tomu zkrátka neodolá nikdo. Nenechte ho však vyvrcholit. Nasedněte na něj a pobídněte ho ke spolupráci. Chcete si přece užít i vy sama!

Návod pro muže

A jak rychle a efektně uspokojit ženu? Po celém světě kolují vtípky o tom, že když ženu bolí hlava, do postele ji nedostanete ani párem volů. Pravda je ta, že i ženu můžete uspokojit rychle a dokonce už do dvou minut. Potřebujete k tomu však menší vychytávku - masturbátor!

Doporučujeme především vibrátor Womanizer. Jedná se o revoluční masturbační novinku a ženě skutečně dokáže přivodit orgasmus do dvou minut. Dokonce i mnohonásobný!

Pokud tedy chcete partnerku přivést do nebe během chvíle, sáhněte do peněženky pro pět tisíc. Máte však jistotu, že už její orgasmus nebude nikdy předstíraný. Nabitý vám vydrží až jeden celý měsíc a klitoris dráždí systémem podtlaku. Přístroj totiž po zapnutí spustí vlnu pulzujícího tlaku, klitoris jako by vsaje do sebe a přitom se ho vůbec nedotýká. Tato hračka je vskutku velkým erotickým zázrakem a stojí za to ho vyzkoušet.

Stačí 15 minut

Stačí nám 15 minut, abychom si společně s partnerem užili trochu erotiky. V prvních pěti minutách bychom si měli dopřát žhavou předehru, do které patří především líbání a hlazení celého těla. V dalších pěti minutách nechme prostor orálnímu potěšení. Následuje tvrdý útok - nechte partnera tvrdě přirážet a společně si vychutnejte hluboký průnik.

I trocha tvrdšího sexu neuškodí. Zahrajte si na ,,znásilnění", zavažte partnerovi oči, připoutejte si ho k pelesti postele a ovládejte celé jeho tělo vy sama.

Samozřejmě neexistuje přesný návod, jak partnera co nejlépe a nejrychleji uspokojit. Každý je jiný a něco jiného se mu líbí. Proto experimentujte a vsaďte na jistotu. A jaké jsou další triky svádění?

 • zkuste dnes při orálním sexu nechat rozsvícené světlo
 • použijte k orálnímu uspokojování kostku ledu nebo šampaňské
 • vyzkoušejte polohy z kamasútry
 • nebojte si k sexu přizvat někoho třetího

Pokud cítíte, že partner dosahuje vyvrcholení, s orálem přestaňte a poté se k němu vraťte. Zešílí vzrušením a jeho vyvrcholení bude o to intenzivnější.

Kupte nyní jen za 5.330Kč!

Doprava v celé ČR zdarma!

Věrnostní program!

Kompletní záruka. Nejlevnější na trhu!

 • Absolutně nový orgastický zážitek

Dnes objednáte a zítra ho tam máte!

Inovativní erotická hračka

 • bezdotyková stimulace klitorisu
 • orgasums se 100% zárukou
 • revoluce v intimní stimulaci žen
 • mnohonásobné orgasmy
 • bez kontaktu
 • bezdotykové tlakové vlny
 • 5 stupňů intenzity.
 • nabíjitelný i přes USB

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace