Vibrátor Womanizer- Technická revoluce v erotických pomůckách!

Nějkolikanásobný orgasmus do dvou minut!


Návod k použití

Říká se, že luxus něco stojí. V případě womanizeru to platí obzvlášť. Jeho cena se totiž pohybuje kolem 6 tisíc korun. I přesto, je tato erotická pomůcka revoluční novinkou v erotickém světě. Proč? Dokáže ženu uspokojit do několika minut! Každá žena, která womanizer vyzkoušela, zažila nové slasti uspokojování a jeden orgasmus za druhým. Womanizer je něžný a spolehlivý pomocník pro dlouhé a šedé večery.

Jak womanizer funguje?

Womanizer je masážní strojek na klitoris, svým vzhledem však může připomínat pomůcku pro astmatiky. Je však vhodný pro každou ženu a spolehlivě vám přivodí orgasmus maximálně do pěti minut. Zajímavostí je, že se womanizer nabíjí jako mobilní telefon, jednoduše přes nabíječku a zapnutý pak vydrží až osm hodin.

5 stupňů intenzity

Nabízí také pět stupňů intenzity, které ale v míře konečně vzrušivosti ani nevyužijete. Výrobci slibují až několikanásobný orgasmus, což nedokáže žádný vibrátor, ani vibrační vajíčko na světě. Funguje na základě podtlaku a ženám vytváří zcela nový vjem.

Stimulace klitorisu

Po zapnutí se hlavice přístroje rozpumpuje do tlakových vln a takřka nasaje klitoris. Dle zvolené intenzity pak klitoris dráždí a stimuluje. Muže však nikdy nenahradí. Fyzický dotek je přece jen přirozenější a hlavně potřebnější k duševnímu i tělesnému uspokojení.

Návod k použití

Ještě než womanizer použijete, nezapomeňte na klitoris aplikovat trochu lubrikačního gelu. Dejte si pozor na množství. Pokud bude lubrikantu hodně, přístroj klitoris nenasaje. Nemusíte se bát žádného zranění, womanizer je šetrný a něžný. Ke klitorisu přistupuje bezpečně, jemně ho nasaje a poté stimuluje tak, že se pomalu rozplynete blahem.

Womanizer není jen vibrátor

Womanizer není vibrátor tak, jak ho známe, funguje na zcela jiném principu. Nevibruje a sází na sílu podtlaku. Je lehký, dá se použít všude, můžete s ním bez problému cestovat a snadno ho ukryjete např. v kabelce. A jak tedy womanizer používat?

 1. vyjměte strojek z obalu
 2. pokud máte na sobě intimní šperky, vyndejte je
 3. stlačte střední tlačítko na strojku, tím spustíte lehké sání
 4. jemně si roztáhněte stydké pysky a strojek přibližte ke klitorisu
 5. stimulátor klitoris nasaje a vy pomocí tlačítka ve tvaru krystalu nastavujete intenzitu sání
 6. stisknutím tlačítka na vypnutí přejdete zpět na jemné sání
 7. delším stisknutím tlačítka na vypnutí strojek vypnete
 8. Před prvním použitím strojek omyjte v teplé vodě, a to zejména sací část. Tato část jde snadno sundat. Můžete ji omýt pomocí dezinfekčního mýdla a znovu nasadit na strojek. Vyhněte se kontaktu s agresivními chemickými prostředky obsahující alkohol. Do obalu vkládejte womanizer suchý a používejte ho spolu s lubrikačním gelem na bázi vody. Olejové lubrikanty by mohly poškodit materiál přístroje. Nabíjejte strojek až po jeho úplném vybití. Balení by mělo obsahovat také USB kabel na nabíjení a náhradní sací zvon.

Kupte nyní jen za 5.330Kč!

Doprava v celé ČR zdarma!

Věrnostní program!

Kompletní záruka. Nejlevnější na trhu!

 • Absolutně nový orgastický zážitek

Dnes objednáte a zítra ho tam máte!

Inovativní erotická hračka

 • bezdotyková stimulace klitorisu
 • orgasums se 100% zárukou
 • revoluce v intimní stimulaci žen
 • mnohonásobné orgasmy
 • bez kontaktu
 • bezdotykové tlakové vlny
 • 5 stupňů intenzity.
 • nabíjitelný i přes USB

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace