Vibrátor Womanizer- Technická revoluce v erotických pomůckách!

Nějkolikanásobný orgasmus do dvou minut!


Nejlepší vibrátor

Erotický průmysl nabízí hned několik pomůcek k dráždění klitorisu. Novinka na trhu, womanizer, však poskytuje přesně to, po čem ženy skutečně touží - silný orgasmus do několika minut! Proč je womanizer tak úžasný a budí tolik pozornosti? On totiž skutečně funguje!

Womanizer a jeho vlastnosti

Womanizer je univerzální erotická pomůcka vhodná pro každou ženu. Funguje na principu podtlaku a každá žena, která ho doposud vyzkoušela, dosáhla orgasmu maximálně do pěti minut. Pánové však na tohoto sexuálního pomocníka žárlit nemusí, naopak - využijte womanizer jako předehru ke žhavému sexu. Jaké jsou tedy jeho nejlepší vlastnosti? Tak za prvé je womanizer 100% zárukou orgasmu, některým ženám může vyvolat orgasmus i do 60 sekund. Dále se womanizer představuje trhu jako ergonomicky tvarovaný společník jedinečného designu s materiálem šetrným k pokožce. K balení navíc dostanete nabíjitelný akumulátor i s přesným návodem k použití a údržbě.

Womanizer vibrátor jako nejlepší dárek pro ženu

Pokud se stále rozmýšlíte, čím obdarovat svou ženu k narozeninám, rozhodně ji potěšíte womanizerem. Pokud ho navíc zabalíte do diskrétního balení a předáte ho partnerce těsně před ulehnutím do společné postele, jistě ji překvapíte. Jste pracující muž, jezdíte často na služební cesty a doma se objevujete jen zřídka? Máte strach, že si vaše žena najde milence? Tak s tím je konec! Womanizer vás dokonale zastoupí. Vaši partnerku uspokojí tak dokonale, že nebude mít potřebu hledat uspokojení jinde. Womanizer slouží jako bezdrátová stimulace klitorisu, vyniká citlivou regulací intenzity, svítí ve tmě a přináší každé ženě ten největší orgastický zážitek. Těmito vlastnostmi vyniká ve světě erotických pomůcek a stává se absolutně nejlepším stimulátorem na světě.

Zkušenosti a diskuze uživatelek

Pokud si na internetu zadáte diskuzní fóra na téma womanizeru, narazíte pouze na pozitivní ohlasy. Většinu uživatelek womanizer ohromil hned po prvním použití. Snad každá žena ví, že cesta k orgasmu vede přes klitoris.

Nekompromisní v cestě k orgasmu

Womanizer je vůči němu nekompromisní a jeho práce je vskutku fenomenální. Tato hračka vám opravdu nebude ležet ladem v šuplíku. Jeho cena se pohybuje kolem 6 tisíc korun, ale utracených peněz nebudete litovat ani minutu. A jak vlastně womanizer funguje? Naprosto jednoduše! Strojek přiložíte ke klitorisu, ten jej nasaje a poté ho pomocí pulzujících tlakových vln stimuluje tak, že vám do pár minut zaručí až několikanásobný orgasmus.

Několik krásných barev

Pořídit si ho můžete hned v několika barvách a provedeních. Womanizer je skvělou volbou pro zpestření nudného dne nebo jako relaxace po větší fyzické aktivitě. Pomůže vašemu sexuálnímu životu a znovu vás nabije energií. I váš partnerský vztah se díky této revoluční novince vrátí na začátek zamilovanosti. Připojte womanizer ke svým sexuálním hrátkám a přesvědčte se sama. Nezapomeňte se o svůj zážitek podělit na internetových diskuzích, aby si rychlý a silný orgasmus mohly vyzkoušet i ostatní budoucí majitelky womanizeru.

Kupte nyní jen za 5.330Kč!

Doprava v celé ČR zdarma!

Věrnostní program!

Kompletní záruka. Nejlevnější na trhu!

  • Absolutně nový orgastický zážitek

Dnes objednáte a zítra ho tam máte!

Inovativní erotická hračka

  • bezdotyková stimulace klitorisu
  • orgasums se 100% zárukou
  • revoluce v intimní stimulaci žen
  • mnohonásobné orgasmy
  • bez kontaktu
  • bezdotykové tlakové vlny
  • 5 stupňů intenzity.
  • nabíjitelný i přes USB

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace