Vibrátor Womanizer- Technická revoluce v erotických pomůckách!

Nějkolikanásobný orgasmus do dvou minut!


Materiál a konstrukce

Womanizer je masážní strojek, který slibuje orgasmus do pěti minut. Nevěříte? Mnoho žen se přesvědčilo, že je to opravdu možné. Stačí zavítat na internetové diskuze a pozitivní ohlasy se na vás jen sesypou. Womanizer nemá nic společného s vibrátorem. Je to nejlepší vibrátor! On totiž nevibruje, funguje na principu podtlaku a některé ženy mohou díky němu zažít až několikanásobný orgasmus.

Co je to womanizer a jak funguje?

Představte si, že stisknutím jednoho tlačítka zažijete nejlepší orgasmus v životě a hned několikrát po sobě. Ano, jde to! Womanizer je skutečně jedinečnou novinkou a revolucí v erotickém světě. Koupit ho můžete za 6 tisíc korun a do pěti minut vybuchne vaše tělo v extázi nových vjemů. Womanizer funguje na podtlakové síle, jemně saje klitoris a přitom se používá jako bezdotykový. Vyvolává totiž pulzující vlny a stimuluje přesně tam, kde je potřeba. Tato investice se vám zkrátka vyplatí. Balení obsahuje USB kabel na nabíjení, diskrétní obal na zips a náhradní silikonový zvon. Vybrat si můžete hned z několika limitovaných verzí. Je libo leopardí nebo snad růžový strojek? Není problém. Womanizer se během několika minut stane nejlepším přítelem každé ženy.

Materiál a konstrukce womanizeru

Tělo samotného womanizeru je vyrobeno z plastu, padne přímo do ruky a je ergonomicky tvarováno. Váží max 150 gramů a i manipulaci s ním hravě zvládnete. Jeho ozdobou je tlačítko intenzity. Připomíná totiž krystal Swarowski a po jeho stisknutí si sami navolíte až 6 úrovní sání. Jediným tlačítkem tak spustíte vlnu nečekané rozkoše, při které budete vzdychat blahem. Womanizer má také vyměnitelný silikonový zvon, ten je vyroben z lékařského silikonu a je snadno udržovatelný. Jednoduše ho vytáhnete ze strojku a omyjete. Stimulátor je tvarovaný ze silikonu, je šetrný k pokožce, nabíjí se podobně jako mobilní telefon a jeho lehká konstrukce způsobuje nenáročné ovládání.

Velikost Womanizeru

Je velký cca 16 cm a před každým použitím i po něm, je potřeba ho důkladně očistit. Womanizer nabízí svým uživatelkám bezdotykovou stimulaci klitorisu se 100% šancí na dosažení orgasmu.

K dráždění bradavek

Ve tmě navíc vytváří světelné efekty, je tichý a kvalitní. Můžete ho použít také k dráždění bradavek. Ke strojku byste si měla pořídit lubrikační na vodní bázi.

Nabitý až jeden měsíc

Plně nabitý strojek vydrží zapnutý až osm hodin a méně používaný až jeden měsíc. Dle výrobce se nedoporučuje dráždit klitoris déle jak 15 minut, ale s womanizerem se vám tato situace nikdy nestane. Orgasmu totiž dosáhnete maximálně do pěti minut. Některé ženy se shodují na jedné minutě.

Záruka na morký orgasmus

S womanizerem můžete dokonce prožít i mokrý orgasmus, což vám žádný vibrátor na světě nezaručí. Jelikož jsou ženy zvyklé pouze na partnerovo dráždění prsty a jazykem, může jim použití womanizeru naprosto změnit představy o skutečném orgasmu. Před samotným zahájením Vám doporučujeme si pozorně přečíst návod k použití.

Naprosto překvapivý

Přístroj vás hned po zapnutí překvapí svým tichým chodem a jakmile ho jednou vyzkoušíte, stane se z něj váš nejlepší přítel.

Kupte nyní jen za 5.330Kč!

Doprava v celé ČR zdarma!

Věrnostní program!

Kompletní záruka. Nejlevnější na trhu!

  • Absolutně nový orgastický zážitek

Dnes objednáte a zítra ho tam máte!

Inovativní erotická hračka

  • bezdotyková stimulace klitorisu
  • orgasums se 100% zárukou
  • revoluce v intimní stimulaci žen
  • mnohonásobné orgasmy
  • bez kontaktu
  • bezdotykové tlakové vlny
  • 5 stupňů intenzity.
  • nabíjitelný i přes USB

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace