Vibrátor Womanizer- Technická revoluce v erotických pomůckách!

Nějkolikanásobný orgasmus do dvou minut!


Womanizer recenze

Orgasmus ženy do dvou minut zní jako snad nesplnitelný úkol. Jenže v dnešní době se nejedná o nemožnou záležitost, ale naopak o vědomou skutečnost, která tu je a může bez problémů být kdykoli, kdy se žena usmyslí. Ano, předpokládáte všichni dobře – nejde o muže (bohužel, nebo i bohudík), ale o praktickou, účinnou a naprosto senzační pomůcku s názvem Womanizer. Je malý, příjemný na dotyk a také umí řadu činností, které muž, i když se bude snažit, nezvládne.

Womanizer - diskuze a zkušenosti

Velkou výhodou Womanizeru je to, že byl přímo vyvinut k tomu, aby působil neskutečný zážitek ženám a hlavně vyvrcholení. To je především jeho hlavní síla, která tvoří jeho úspěšnost. Ženy na celém světě se dozvídají o této poměrně nové, erotické hračce, pomůcce, která je přivede na pokraji blaha. Proto mnoho zvídavých žen již funkce Womanizeru okusilo a nadšeně používají i dále.

Lenka, 34 let

Womanizer jsem dostala jako dárek od svého přítele, čímž mě trochu rozhodil, protože podobné pomůcky, zvláště vibrátor jsem odmítla, vzhledem k tomu, že mám ráda přítelovu blízkost, to mě nesmírně vzrušuje. Proto jsem z dárku nebyla nadšená. Jenže po nějaké době jsem jej přece jen zkusila. Dost mě zlákaly povzbudivé recenze, takže když jsem byla sama doma, řekla jsem si, že ho jen přece zkusím. A byla jsem nadšená. První pocit byl zvláštní, ale po chvilce pulzující síly mě svlažila neskutečně příjemná nálada, pocit, který jsem chtěla zažít znova a zase. Womanizer je určitě parádní věc pro každou ženu a díky němuž jsem si uvědomila, jak moc mému příteli na mé rozkoši i na mě samotné záleží. Nejlepší dárek, jaký jsem kdy dostala.

Renata, 42 let

Perfektní zážitek, který by si měla dopřát každá žena. Womanizer používám už nějakou dobu a musím říct, že je to čím dál lepší. Zažívám to, co jsem si dříve nedokázala ani představit, včetně několikanásobného orgasmu. Je to něco úžasného, perfektního. Je to tak silné, že se kolikrát nemohu dočkat, až budu doma v klidu a sama a budu si moct takový zážitek sama vychutnat. Skvělé na něm je také to, že ho jednoduše mohu nabít na počítači, notebooku a nepotřebuji k tomu žádné speciální baterie. Je pravda, že dobíjení provádím dost často, ale je to dáno tím, že Womanizer dost často používám, každopádně mi vydrží déle, než nabitý mobilní telefon. Jedinou opravdovou nevýhodou je cena, která je například oprati běžně srovnávaným produktům, jako jsou vibrátory, mnoho násobně vyšší, ale zase účinek a požitek se nedají srovnávat, cena za to rozhodně stojí.

Blanka, 58 let

Celý život jsem čekala na něco podobného, co konečně dorazilo. Womanizer mě opravdu dostal. Jen si říkám, že je velká škoda, když nabyl vyvinut dříve. Je to skvělá hračka, která je současně i mým nejlepším kamarádem. Kdyby totiž byl na trhu o pár desítek let zpět, možná by zachránil o mnoho manželství, partnerství, včetně toho mého. Womanizer totiž nabízí neskonalý zážitek, dosažení orgasmu, co pravá žena potřebuje k tomu, aby byla šťastná a spokojená. Jsem s ním opravdu spokojená a také mám mnohem více chuti do života, než dříve. Jeho použité je snadné, funguje na jednoduchém principu a skvělý moment je během krátké chvíle tady. Doporučuji všem ženám a z vlastní zkušenosti vím, že je vhodné ho zkusit co nejdříve. Opravdu lituji toho, že jsem se nenarodila o několik let později.

Jitka, 23 let

Mám ráda všechny ty hračky, vychytávky, které udělají ze sexu něco víc. Moc ráda experimentuji, a i když mě cena Womanizeru prvně dost zarazila, až jsem znejistila, zda ho pořídit, ale recenze rozhodly. Slibovaly neskutečně neopakovatelný zážitek, což mohu jedině potvrdit, takže určitě skvělé, parádní. Je to něco, co se nedá jen tak popsat, musí se to zažít. Sice občas jsou intervaly až moc rychlé, což nemusí být, ale pulzování tepů, nebo jak to mám nazvat, je brilantní. Je to opravdu perfektní věc pro všechny holky, ženy, dámy. Každá z nás si zaslouží, aby si udělala radost, aby zažila ten perfektní okamžik, kdy tělo i duše jsou v jednom tranzu a dostanou se do naprosté bezmoci v zajetí neskutečně dokonalého zážitku. Doporučuji určitě všem, musíte ho doma mít. Pravdou že, že cena, tedy počáteční vklad je přece jen náročnější, ale zážitek na druhou stranu opravdu ohromující. Já ho mám v tmavě růžové, ale líbí se mi i černá s motivem leopardí kůže. Po všech stránkách skvělý – malý, účinný a vizuálně také moc hezké provedení. Moderní a hezký. Jo a co mě na mě dostalo asi nejvíce je, že k němu nepotřebujete žádné baterie, zkrátka dobíjí se přes USB, nebo prostě nabíječku jako normální mobilní telefon, takže určitě je v tomto ohledu šetrný i k životnímu prostředí, ale i vaší peněžence. Holky, tuto věcičku musíte mít.

Petra, 33 let

Naprosto famózní. Zkusila jsem ho poprvé a byla jsem nadšená. Je sice poněkud hlučnější, než jsem si představovala, ale dostane mě do fáze, ve které ho pan ani nevnímám, jako zvuk, ale jsem sama v tranzu. Je to něco neuvěřitelného a doporučuji ho určitě všem ženám, které se mají rády. Dosáhnout orgasmu je při běžném sexu pro ženu velice složité. Jednak nás k tomu tak nějak neopravňuje příroda, protože chlap prostě dosáhnout orgasmu musí, aby tak „rozsíval své sémě“, ale žena ne. To je bohužel náš uděl. Nicméně od toho je tu také moderní technologie, aby vše napravila a tak byl vyvinut ten nejlepší kamarád pro každou ženu, tedy Womanizer. Je opravdu perfektní. Vypadá skvěle, až moc mile, rozhodně nebudí dojem žádných chlípných hrátek, ale to je na něm právě to skvělé.

Libor, 43 let

Pro muže není jednoduché dovést ženu k orgasmu. Snažil jsem se o to několik let, párkrát to sice bylo, ale chtěl jsem svoji partnerku obšťastňovat mnohem častěji. Když jsem se dozvěděl o možnosti zkusit Womanizer, tak jsem ani moc dlouho neváhal. Používáme ho běžně při sexu a je to skvělé. Miluju, když moje žena srší blahem, je to pro mě skvělá odměna za snahu. Je sice poněkud dražší, než si mnoho lidí před jeho koupí představuje, ale zase udělá mnoho práce, což je velice důležité. Proto jej velice rád doporučím i dále. Rozhodně naprosto skvělý.

Kupte nyní jen za 5.330Kč!

Doprava v celé ČR zdarma!

Věrnostní program!

Kompletní záruka. Nejlevnější na trhu!

  • Absolutně nový orgastický zážitek

Dnes objednáte a zítra ho tam máte!

Inovativní erotická hračka

  • bezdotyková stimulace klitorisu
  • orgasums se 100% zárukou
  • revoluce v intimní stimulaci žen
  • mnohonásobné orgasmy
  • bez kontaktu
  • bezdotykové tlakové vlny
  • 5 stupňů intenzity.
  • nabíjitelný i přes USB

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace